Kontakt

Produkty Transform

Firma Plasty Hodonín je prodejcem produktů Transform.

Prodej produktů výrobního závodu Transform a.s. zahrnuje širokou škálu výrobků z recyklovaných plastů nejen pro dům a zahradu. Transform a.s. vyrábí plastové plotovky v tradičních tvarech jako masivní profily s přitažlivým vzhledem. Plastové profily se dají využít při stavbě nejrůznějsích druhů oplocení, pergol, laviček a podobně. Plastová zatravňovací dlažba je velmi pevná a lehká, tím se usnadní její pokládka. Pro terasy a balkony se hodí rýhované terasové desky. Narozdíl od klasických dřevěný terasových profilů jsou prakticky bezúdržbové. Dále Transform a.s. vyrábí zahradní nášlapné dílce, plotový základ nebo velmi praktický záhový chodník s obrubníkem. Hlavní výhodou těchto výrobků je, že se nenatírají, nehnijí, nekorodují a jsou nenasákavé. Dají se snadno řezat, vrtat nebo spojovat vruty. Přesvěčte se sami…

Prodejci pro Hodonín

Plotové profily - plotovky

Plastové plotovky jsou vyráběny v tradičních tvarech jako masivní profily s přitažlivým vzhledem. Probarvení přímo ve hmotě, má stejně jako základní materiál TRAPLAST, mimořádnou odolnost proti povětrnosti a proto se i po létech vzhled profilů zásadně nemění.

více info ceník

Zatravňovací dlažba

Je vyrobena z TRAPLASTu, který svými vlastnostmi určuje její nesporné přednosti. Těmi jsou zejména tloušťka (pouze 40–60 mm), která minimalizuje před pokládáním nutné zemní práce a nízká hmotnost, která je 4× nižší než u betonu. Ta snižuje náklady na dopravu, pracnost i fyzickou zátěž při vlastní pokládce.

více info ceník

Zahradní nášlapné dílce

Originální, oku lahodící tvarové řešení plastového nášlapného dílce umožňuje snadno a rychle vytvářet zpevněné cestičky nejrůznějšího provedení v zahradách a parcích. Tři robustní výstupky na spodní straně dílce zajišťují dokonalé zafixování v terénu.

více info ceník

Deska rýhovaná - terasová

I tyto desky jsou vyráběny z Traplastu a slouží k vytváření nejrůznějších pochůzných ploch, jako jsou terasy, balkony, restaurační zahrádky, molové a zahradní chodníky, plochy kolem bazénů a podobně. Desky mají vynikající odolnost proti povětrnostním vlivům, hnilobě a vlhkosti.

více info ceník

Plastové desky

Desky hladké se používají zejména v zemědělství a ve stavebnictví například jako dělící stěny a obklady na stěny do stájí, hrazení pro prasata. Dále pro výstavbu skateboardových překážek nebo jako ochrana podlahových krytin při rekonstrukcích objektů a v mnoha dalších podobných případech.

více info ceník

Lehký plotový základ

Konstrukčně je plastový plotový základ řešen velice účelně. Jeho použití je jednoduché a praktické díky tomu, že podzemní část základu je tvořena fixačním žebrem, které stabilizuje jeho polohu v terénu. Vzájemnému vychýlení jednotlivých dílů brání čelní zámky.

více info ceník

Záhonový chodník

Použití chodníků je neocenitelné při budování cestiček mezi záhony, v zahradě či ve sklenících. Cestičky nevyžadují údržbu, jsou stále čisté a nezaplevelené, protože pochůzná plocha chodníku je z plastové desky.

více info ceník

Plastové profily

Plastové profily se používají při stavbě pastevních areálů, výběhů a stání pro koně, nejrůznějších druhů oplocení, pergol, laviček, kompostů, dřevníků a podobně. Dále v dopravním stavitelství jako prvky protihlukových stěn, zábran proti padajícímu kamení a palisád.

více info ceník

Plastové přepravní palety

Plastové přepravní palety se vyrábí vtlačováním směsi pečlivě recyklovaných plastů s převážným obsahem polyolefinů (TRAPLASTu) do ocelových forem za vysokého tlaku a teploty. To zaručuje jejich kvalitu, vysokou užitnou hodnotu a celkovou pevnost.

více info ceník

Plastové stropní vložky

Bednící vložka je navržena ze směsného recyklovaného plastu. Osová vzdálenost žeber zajišťující vylehčení při splnění všech normových kritérií týkajících se optimalizace vyztužení je 300x300 mm.

více info

Plastové kabelové žlaby

Plastové kabelové žlaby se skládají z vlastního žlabu a víka. Jsou vyrobeny z TRAPLASTu, tedy z pečlivě recyklovaných směsných plastů s převážným obsahem polyolefinů. Díky vlastnostem tohoto materiálu jsou odolné vůči povětrnostním vlivům, běžným kyselinám a louhům, benzínu, minerálním olejům a dalším.

více info ceník

Kanalizační vpusť

Je vyráběn z materiálu Traplast a používá se na krytí dešťových vpustí vozovek, parkovišť a pochůzných ploch. Vyrábí se ve dvou provedení - s kovovou výztuhou nebo bez ní. Svými vlastnostmi splňuje třídu únosnosti A15.

více info ceník
Plasty Hodonín s.r.o. telefon: +420 774 507 050
Národní třída 3562/34 e-mail:
695 01 Hodonín
Spolupracujeme:
Reklamní agentura Motičák dopravce Liha CITO
Ferona thyssen plastic Doprava SH Elventa
Vodovody a kanalizace Hodonín Lodě-hausboty IMG BOHEMIA